Pomoc

Jak szukać odpowiedniej oferty?

Wybieramy interesującą nas kategorie z menu w górnym pasku: Zespoły, DJ, Oferta koncertowa, Muzyka klasyczna

Po czym ukazuje się nam lista zawierająca wszystkie oferty z danej kategorii, którą możemy przeszukiwać zawężając wyszukiwanie do danego województwa oraz miejscowości wybierając odpowiednio ze spisu po lewej stronie.


Można także skorzystać z wyszukiwarki, która znajduje się po lewej stronie w naszym serwisie. Można tam określić kategorie, województwo, datę imprezy oraz przedział cenowy.   


Jeśli znalazłeś interesującą ofertę - dowiedz się więcej!
- sprawdź dostępność wprowadzając termin z kalendarza.

- jeśli wybrany termin jest wolny wypełnij arkusz zapytania. Podaj datę i miejsce imprezy i koniecznie wpisz poprawnie swój adres E-mail oraz telefon. Możesz także w treści zadać pytania odnośnie oferty.
Twoje zapytania dociera bezpośrednio do zespołu muzycznego, Dj, itp. Po otrzymaniu zostaje udzielona odpowiedź oraz następuję przygotowanie oferty cenowej. 
Przy przeglądaniu oraz zadawaniu pytań bardzo pomocna jest opcja SCHOWEK, która później ułatwia wysłanie jednego zapytania do wybranych zespołów muzycznych, DJ, itp.


WAŻNA INFORMACJA!
Nasza Agencja nie pobiera żadnej prowizji za udzielanie informacji na temat oferty poszczególnych zespołów muzycznych, Dj, itp.

Nie udzielamy także informacji dotyczących tych ofert, a także nie bierzemy odpowiedzialności za treść zamieszczanych informacji.

Właścicielem tych informacji, zdjęć oraz plików multimedialnych jest ogłoszeniodawca swojej oferty, który ponosi całkowita odpowiedzialność za zamieszczone materiały.